Κνώσεια 2015 -Πρωτιές για Μπελιμπασάκη , Ελεζι και Μυλωνάκη

359 Προβολές

Τα γιορτινά του φορεσε το Παγκρήτιο στάδιο για να υποδεχθεί τους αθλητές, που συμμετείχαν στα Κνώσεια στο test event για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων (20-21/6).

Στη διάρκεια των αγώνων, οι οποίοι έγιναν σε επιλεγμένα αγωνίσματα, με βάση τους κανονισμούς, οι οποίοι ισχύουν το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων, δοκιμάστηκαν όλες οι λειτουργίες του Παγκρητίου σταδίου, οι ροές κυκλοφορίας των αθλητών, τα ηχητικά, η παρουσίαση, η λειτουργία στο στάδιο των κριτών, οι υπηρεσίες υποστήριξης των αθλητών και διεξαγωγής των αγωνισμάτων και γενικότερα όλοι οι τομείς οργάνωσης του πρωταθλήματος.

Την ευκαιρία να δοκιμάσει τον αγωνιστικό χώρο είχε η Μαρία Μπελιμπασάκη, που ήταν νικήτρια στα 200 μ. με 23.57 (1,0), με την Αννα Βασιλείου να ακολουθεί με 24.80. Προπονητικό τεστ έκανε η Ειρήνη Βασιλείου, που επέλεξε να τρέξει 300 μ., εκεί όπου πέτυχε 38.47.

Η πρώτη κάτοχος του πανελληνίου ρεκόρ κορασίδων με 500άρι ακόντιο έγινε από σήμερα η Αφροδίτη Μανιού (ΟΦΗ). Η νεαρή αθλήτρια πέτυχε 51,78 μ., επίδοση που αποτελεί το νέο ρεκόρ στο αγώνισμα. Το ρεκόρ με ακόντιο 600 γρ. είναι το 51,19 μ. της Μαρίας Ζέρβα με ακόντιο 600 γραμμαρίων. Με βάση τον κανονισμό της IAAF οι κορασίδες αγωνίζονται από πέρυσι με ακόντιο 500 γραμμαρίων. Ωστόσο για να μετρήσει μια επίδοση ως εθνικό ρεκόρ, θα πρέπει η βολή με 500άρι ακόντιο να είναι καλύτερη από το ρεκόρ που είχε σημειωθεί με 600άρι όργανο.

 

 

28α ΚΝΩΣΕΙΑ 2015 – ΑΘΛΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
Ηράκλειο, Παγκρήτιο Στάδιο – Σάββατο 13 Ιουνίου 2015
28α ΚΝΩΣΕΙΑ 2015 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ   13/06/15
100 ΑΝΔΡΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ -0.50)
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1977 ΓΕΗ 11.15 -0.50
2 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1998 ΟΦΗ 11.58 -0.50
3 ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 ΑΟΛ 11.78 -0.50
4 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ 1998 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.97 -0.50
5 ΔΗΜΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΚΗΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.04 -0.50
6 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΟΦΗ 12.18 -0.50
7 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1967 ΓΕΗ 14.75 -0.50
ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΚΥΡΟΣ
200 ΑΝΔΡΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ -0.30)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΟΦΗ 22.49 -0.30
2 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 23.20 -0.30
3 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 24.70 -0.30
400 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΛΕΖΙ ΝΤΟΝΑΛΝΤΟ 1998 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 53.78
2 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 ΟΦΗ 54.10
3 ΤΣΟΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.24
1.500 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1980 ΑΟΛ 4.13.37
2 ΒΩΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.14.64
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 ΟΦΗ 1.90
2 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΟΦΗ 1.85
ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΧΟΛΙ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1996 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.00
2 ΝΤΕΜΟΥΡΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.40
3 ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1998 ΟΦΗ 3.40
4 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 1998 ΟΦΗ 2.80
5 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΟΦΗ 2.80
6 ΚΟΖΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΟΦΗ 2.20
ΚΟΛΟΜΒΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΟΣ
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΗ 4.33 +0.60
ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΕΡΟΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15.83
2 ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.55
3 ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1989 ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 12.40
4 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.56
5 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.20
ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΟΦΗ 45.66
2 ΚΙΙΤΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 ΓΕΗ 44.64
3 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.05
4 ΒΛΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 36.94
5 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1961 ΓΕΗ 36.42
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.01
4 Χ 100 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΡΙΤΣΙΩΤΗΣ – ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΡΚΑΔΙ 46.24
ΤΖΑΝΑΚΗΣ – ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ – ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΟΣ
100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : -1.30)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΕΗ 12.85 -1.30
2 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 13.48 -1.30
3 ΛΥΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ 1996 ΑΟΛ 13.48 -1.30
4 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΟΦΗ 13.90 -1.30
ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦΗ ΔΜΤ -1.30
200 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 23.57 +1.00
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΓΕΗ 24.80 +1.00
3 ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1998 ΟΦΗ 27.27 +1.00
4 ΚΟΠΙΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1999 ΟΦΗ 28.69 +1.00
5 ΦΟΥΡΦΟΥΡΙΑΝΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1999 ΣΥΛΛΟΓΜΑΡΑΘΚΡΗΤΗΣ 29.11 +1.00
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΕΗ ΔΜΤ
400 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 ΟΦΗ 56.29
2 ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1985 ΓΕΗ 59.73
800 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΟΛ 2.29.95
2 ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1995 ΑΟΛ ΕΓΚΑΤ
400 ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 ΟΦΗ 60.96
2 ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1985 ΓΕΗ 65.31
3 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΟΦΗ 76.22
3.000 Φ.Ε. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 ΑΟΛ 11.17.74
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 BONIFACE ZARA 1997 ΟΦΗ 1.45
ΚΟΝΤΩ ΠΚ Α’
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2001 ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.90
2 ΚΡΕΜΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.80
3 ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ ΡΑΙΣΑ 2000 ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.70
4 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.60
5 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΝΑ 2002 ΟΦΗ 2.00
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1998 ΟΦΗ 5.36
2 ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΗΡΩ 1999 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 5.32
3 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦΗ 5.02
ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΟΦΗ 42.63
2 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1990 ΓΕΗ 40.55
3 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 ΟΦΗ 32.85
4 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.73
5 ΒΟΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.72
4 Χ 100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ-ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.47
2 ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ (98) – ΝΙΚΑ (00) – ΚΟΚΚΙΝΟΥ (00) – ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ (00) ΟΦΗ ΑΚΥΡΟΣ
ΔΙΣΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ (1,750κ)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΟΦΗ 47.75
2 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 ΓΕΗ 36.51
3 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35.73
4 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΕΗ 29.31
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.43
2 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.92
3 ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1998 ΟΦΗ 12.69
4 ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΟΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.97
5 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΕΗ 10.85
6 ΛΑΜΙ ΝΤΑΝΙΕΛ 1999 ΓΕΗ 10.47
ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 ΓΕΗ ΔΜΤ
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999 ΓΕΗ ΔΜΤ
ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (1,5kgr)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.26
2 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.56
3 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 40.56
4 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.36
5 ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1998 ΟΦΗ 36.29
6 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 ΓΕΗ 35.95
7 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999 ΓΕΗ 33.20
8 ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.88
9 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΕΗ 24.87
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1999 ΓΕΗ 00.00
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ (500γρ)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 ΟΦΗ 58.82
2 ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1998 ΟΦΗ 54.14
3 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 ΓΕΗ 40.87
4 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΟΦΗ 37.10
ΣΦΙΑΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3kgr)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛIA 1998 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠ 13.85
2 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1998 ΟΦΗ 11.80
3 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 ΟΦΗ 11.47
4 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΙΕΝΙΑ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 11.20
5 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.15
6 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.65
7 ΒΟΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.27
8 ΚΑΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 07.92
ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ 2000 ΟΦΗ ΔΜΤ
ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 ΟΦΗ 51.78 ΝΠΡ
2 ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΗΡΩ 1999 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 35.92
3 ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ 2000 ΟΦΗ 27.21
4 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 1998 ΟΦΗ 18.87
80 ΠΠ Α΄(+1.00)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΟΦΗ 09.81 +1.00
2 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 ΟΦΗ 09.92 +1.00
3 ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΟΦΗ 10.33 +1.00
4 ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΕΗ 10.65 +1.00
ΛΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟΛ ΑΚΥΡΟΣ +1.00
150 ΠΠ Α΄ (+1.20)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2000 ΑΟΛ 18.02 +1.20
2 ΣΤΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΣΥΛΛΟΓΜΑΡΑΘΚΡΗΤΗΣ 18.59 +1.20
3 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΣΥΛΛΟΓΜΑΡΑΘΚΡΗΤΗΣ 18.98 +1.20
4 ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΟΦΗ 19.05 +1.20
5 ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΕΗ 19.90 +1.20
6 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΛ 20.00 +1.20
300 ΠΠ Α΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΛ 39.67
2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΑΝΔΡΟΣ 2000 ΓΕΗ 39.92
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΑΟΛ 40.43
4 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.36
5 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΑΟΛ 42.74
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΓΕΗ ΑΚΥΡΟΣ
600 ΠΠ Α΄ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.28.84
2 ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΓΕΗ 1.30.43
1.000 ΠΠ Α΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ 2000 ΓΕΗ 2.52.39
2 ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2000 ΓΕΗ 2.52.56
3 ΓΙΑΧΑΙ ΜΑΤΕΟ 2001 ΟΦΗ 3.00.70
4 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦΗ 3.06.07
5 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3.06.30
6 ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.12.12
7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟΛ 3.18.44
ΣΦΑΙΡΑ ΠΠ Α΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.26
2 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.49
3 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.11
4 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕΗ 11.89
5 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.42
6 ΛΟΥΤΣΑ ΡΟΓΚΕΡΤ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.30
7 ΡΟΥΣΣΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.07
8 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 08.55
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2001 ΓΕΗ ΔΜΤ
ΔΙΣΚΟΣ ΠΠ Α΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕΗ 42.55
2 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 42.10
3 ΤΣΑΟΥΣΑΪ ΕΝΡΙ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 41.20
4 ΛΟΥΤΣΑ ΡΟΓΚΕΡΤ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39.27
5 ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 37.80
6 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 37.12
7 ΜΟΝΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34.75
8 ΡΟΥΣΣΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.82
9 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 31.84
10 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2001 ΓΕΗ 30.05
ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΟΣ
ΧΑΤΖΙΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΛΙΟΣ 2001 ΓΕΗ ΑΚΥΡΟΣ
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΠ Α΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΟΥΤΣΑ ΡΟΓΚΕΡΤ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.73
2 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 37.78
3 ΓΙΟΥΡΜΕΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 28.86
4 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 ΟΦΗ 37.63
5 ΛΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟΛ 39.60
6 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΓΕΗ 37.64
4 Χ 80 ΠΠ Α΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΕΛΙΛΑΪ (01) – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ (00) – ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ (01) – ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ (01) ΑΟΛ 39.75
2 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ (01) – ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ (01) – ΛΙΛΟΣ (00) – ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ (01) ΟΦΗ 40.04
80 ΠΚ Α΄ (Α΄ΣΕΙΡΑ – ΑΝΕΜΟΣ : -1.10)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1Σ1 ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.41 -1.10
2Σ1 ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2001 ΟΦΗ 11.47 -1.10
3Σ1 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ 2001 ΟΦΗ 11.51 -1.10
4Σ1 ΜΟΡΓΙΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.62 -1.10
5Σ1 ΚΡΟΥΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΚΑΛ. 2001 ΟΦΗ 12.50 -1.10
80 ΠΚ Α΄ (Β΄ΣΕΙΡΑ : ΑΝΕΜΟΣ -0.10)  
1Σ2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.60 -0.10
2Σ2 ΝΙΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2000 ΟΦΗ 10.90 -0.10
3Σ2 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ 2000 ΟΦΗ 11.13 -0.10
4Σ2 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.20 -0.10
5Σ2 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΛΙΖΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.70 -0.10
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΟΦΗ ΑΚΥΡΟΣ -0.10
80 ΠΚ Α΄ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 10.60 -0.10
2 ΝΙΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2000 ΟΦΗ 10.90 -0.10
3 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ 2000 ΟΦΗ 11.13 -0.10
4 ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.20 -0.10
5 ΜΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.41 -1.10
6 ΦΘΕΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2001 ΟΦΗ 11.47 -1.10
7 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ 2001 ΟΦΗ 11.51 -1.10
8 ΜΟΡΓΙΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.62 -1.10
9 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΛΙΖΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 11.70 -0.10
10 ΚΡΟΥΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΚΑΛ. 2001 ΟΦΗ 12.50 -1.10
11 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΟΦΗ ΑΚΥΡΟΣ -0.10
150 ΠΚ Α΄ (ΑΝΕΜΟΣ : -0.40)  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.36 -0.40
2 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑ 2001 ΣΥΛΛΟΓΜΑΡΑΘΚΡΗΤΗΣ 20.40 -0.40
3 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΟΦΗ 20.74 -0.40
4 ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΑΟΛ 21.17 -0.40
5 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 21.56 -0.40
6 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ 2001 ΟΦΗ 21.89 -0.40
7 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΓΕΗ 22.00 -0.40
8 ΤΣΟΥΦΛΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 2000 ΣΥΛΛΟΓΜΑΡΑΘΚΡΗΤΗΣ 23.36 -0.40
300 ΠΚ Α΄ (Α΄ΣΕΙΡΑ)  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1Σ1 ΛΟΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 ΟΦΗ 45.21 Α
2Σ1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 45.89 Α
3Σ1 ΣΑΜΟ ΦΙΚΕΡΕΤΕ 2000 ΟΦΗ 46.75 Α
ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΟΣ Α
300 ΠΚ Α΄ (Β΄ΣΕΙΡΑ)  
ΕΣ-Σ2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΡΕΝΑ 1990 ΓΕΗ 38.47 Β
1Σ2 ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ 2000 ΟΦΗ 44.33 Β
2Σ2 ΚΟΛΙΑ ΗΛΙΑΔΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 45.87 Β
3Σ2 ΤΣΑΚΩΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΟΦΗ 46.05 Β
4Σ2 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 47.82 Β
300 ΠΚ Α΄ – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ 2000 ΟΦΗ 44.33 Β
2 ΛΟΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 ΟΦΗ 45.21 Α
3 ΚΟΛΙΑ ΗΛΙΑΔΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 45.87 Β
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 45.89 Α
5 ΤΣΑΚΩΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΟΦΗ 46.05 Β
6 ΣΑΜΟ ΦΙΚΕΡΕΤΕ 2000 ΟΦΗ 46.75 Α
7 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 47.82 Β
8 ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΟΣ Α
ΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΡΕΝΑ 1990 ΓΕΗ 38.47
600 ΠΚ Α΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 ΑΟΛ 1.46.15
2 ΛΙΒΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 2.00.71
80 ΕΜΠ. ΠΚ Α΄ (ΑΝΕΜΟΣ +1.00)  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΧΑΡΙΣ 2000 ΟΦΗ 12.35 +1.00
2 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 12.75 +1.00
3 ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 13.29 +1.00
4 ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ 2000 ΟΦΗ 13.51 +1.00
ΜΗΚΟΣ ΠΚ Α΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 4.95 -1.70
2 ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 4.72 -0.30
3 ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ 2000 ΟΦΗ 4.70 +0.60
4 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΣΥΛΛΟΓΜΑΡΑΘΚΡΗΤΗΣ 4.48 -0.20
5 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2002 ΣΥΛΛΟΓΜΑΡΑΘΚΡΗΤΗΣ 4.05 +0.70
6 ΧΑΡΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΟΛ 3.70 +1.00
ΣΦΑΙΡΑ ΠΚ Α΄ (3κιλα)  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΙΕΝΙΑ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 11.32
2 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.72
3 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.70
4 ΑΛΙΜΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΑΟΛ 09.50
5 ΚΟΥΤΣΟΠΕΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 09.25
6 ΚΑΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 08.68
7 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΕΗ 08.66
8 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 08.28
9 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 06.36
ΔΙΣΚΟΣ ΠΚ Α΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 31.12
2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΓΕΗ 26.52
3 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 26.31
4 ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 24.16
5 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 18.90
ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 00.00
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΚ Α΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΙΜΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΑΟΛ 34.96
2 ΜΑΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 31.69
3 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 30.52
4 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘΒΕΝΙΖΛΕΛΟΣ 24.69
5 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘΒΕΝΙΖΛΕΛΟΣ 21.69
4 Χ 80 ΠΚ Α΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ (00) – ΝΙΚΑ (00) – ΚΟΚΚΙΝΟΥ (00) – ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ (00) ΟΦΗ 41.28
2 ΜΟΡΓΙΑΝΝΗ (01) ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ (00) – ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ (01) – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ (01) ΑΡΚΑΔΙ ΕΓΚΑΤ
Κατηγορία : ΑΘΛΗΤΙΚΑ


Τελευταία Νέα
Πρωτόγνωρη η φετινή εορτή της Αγίας Αικατερίνης
ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΣΗΤΕΙΑ
Πρωτόγνωρη η φετινή εορτή της Αγίας Αικατερίνης
Η Θεία Λειτουργία της Αγίας Αικατερίνης Πολιούχου Σητείας
ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΣΗΤΕΙΑ
Η Θεία Λειτουργία της Αγίας Αικατερίνης Πολιούχου Σητείας
Ο Εσπερινός της Αγίας Αικατερίνης σε ζωντανή μετάδοση
ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΣΗΤΕΙΑ
Ο Εσπερινός της Αγίας Αικατερίνης σε ζωντανή μετάδοση
Θετικός στον Covid19 o Γιάννης Πλακιωτάκης
ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΣΗΤΕΙΑ
Θετικός στον Covid19 o Γιάννης Πλακιωτάκης
Εξιτήριο έλαβε ο αντιδήμαρχος κ. Αϊλαμάκης από το Νοσοκομείο
ΣΗΤΕΙΑ
Εξιτήριο έλαβε ο αντιδήμαρχος κ. Αϊλαμάκης από το Νοσοκομείο
Ερώτηση Θραψανιώτη για το Νοσοκομείο Ιεράπετρας
ΛΑΣΙΘΙ
Ερώτηση Θραψανιώτη για το Νοσοκομείο Ιεράπετρας
3ο Πανελλήνιο Βραβείο για το Γυμνάσιο Χανδρά στον Διαγωνισμό της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών
ΣΗΤΕΙΑ
3ο Πανελλήνιο Βραβείο για το Γυμνάσιο Χανδρά στον Διαγωνισμό της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών
Ενημέρωση πληγέντων παραγωγών Δήμου Οροπεδίου Λασιθίου για τις ζημιές από την πλημμύρα το διάστημα 6 έως 11 Νοεμβρίου
ΛΑΣΙΘΙ
Ενημέρωση πληγέντων παραγωγών Δήμου Οροπεδίου Λασιθίου για τις ζημιές από την πλημμύρα το διάστημα 6 έως 11 Νοεμβρίου
Συνάντηση Περιφερειάρχη Κρήτης με το Δήμαρχο Ιεράπετρας
ΛΑΣΙΘΙ
Συνάντηση Περιφερειάρχη Κρήτης με το Δήμαρχο Ιεράπετρας
Επιστολή διαμαρτυρίας του Δημάρχου Γ. Στεφανάκη προς τον Πρόεδρο και την Διοίκηση της Τράπεζας Πειραιώς που αποφάσισαν το κλείσιμο του μοναδικού τραπεζικού καταστήματος της Πειραιώς στο Δήμο.
ΛΑΣΙΘΙ
Επιστολή διαμαρτυρίας του Δημάρχου Γ. Στεφανάκη προς τον Πρόεδρο και την Διοίκηση της Τράπεζας Πειραιώς που αποφάσισαν το κλείσιμο του μοναδικού τραπεζικού καταστήματος της Πειραιώς στο Δήμο.